Blanka

Kobieta do naśladowania – niezależna i silna

Osoba o takim imieniu ma szczególnie mocne zalety, ponieważ jest niezależna, która dąży do celu, idzie swoimi drogami w życiu i nie przejmuje się opinią innych. Jest to bardzo istotne w dzisiejszych czasach i nie tylko w dzisiejszych, ale ogólnie, ponieważ dodają siły i sprawiają, że ciężko nas zniszczyć, czy też zdemotywować, a nasze cele są dla Blanki najważniejsze, no i oczywiście spełnianie marzeń. Jest uczuciowa, a ze względu na swój mocny charakter ciężko się poddaje i znosi porażki. Dodatkowo ma bogatą wyobraźnie, oraz talenty artystyczne, w związku z czym również jest podatna na samą siebie i akceptuje swoje towarzystwo, co sprawia, że jest bardziej typem introwertyczki. Nie jest z tego powodu samotna, ponieważ posiada przyjaciół, którym jest oddana i wspierająca, ale lepiej się czuje w towarzystwie mężczyzn zamiast kobiet. Marzy o bogatszym życiu o lepszej wartości, typu: diamenty, pałac, usługi domowe, ponieważ nie cierpi wykonywać obowiązków domowych i uważa to za stratę czasu. W związku z tym, rola porządnej żony, czy przykładnej matki za bardzo do niej nie pasuje.

Wady – jak u każdego

Nie lubi zobowiązań i monotonii, co może utrudniać jej znalezienie kogoś samego, chociaż niekoniecznie, ze względu na to, iż obecnie społeczeństwo coraz częściej idzie na takie kompromisy. Oczekuje tego, by partner był zamożny, gdyż tak jak wspomniano powyżej – kocha luksusy, a w tym beztroskie życie i szkoda jej czasu na zakładanie rodziny. Jeśli znajdzie kobiece towarzystwo, to bardziej traktuje je jako rywalki, niż przyjaciółki. Bardziej angażuje swoich znajomych w swoje problemy, niż na odwrót, więc jest też mniej wyrozumiałą osobą. A jak już wiemy – najbardziej się czuje komfortowo w swoim towarzystwie. Ze względu na to, że posiada duszę artysty, dobrze się sprawdzi w zawodzie: projektantki ubrań, malarki, pisarki, modelki, psycholożki.

Pochodzenie imienia Blanka

Jest to imię pochodzenia starogermańskiego, które pochodzi od słowa blankus, co oznacza: biały, jasny, lub też z romańskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *