Aniela

Aniela to imię żeńskie, które pochodzi z łaciny. Jest odpowiednikiem imienia Angela i oznacza głównie osobę posłannika lub anioła. Jakie jeszcze jest znaczenie imienia Aniela ?

Co oznacza imię Aniela ?

Aniela ma następujące znaczenie :

1. Aniela to bardzo uśmiechnięta i rodzinna osoba. Emanuję od nią życzliwość do innych ludzi oraz wrodzona dobroć. Chętne pomaga ona innym osobom nawet bez interesowanie. Jest bardzo opiekuńcza i zazwyczaj ma po prostu dobrą naturę
2. Aniela to osoba, która bardzo ufa ludziom i nie wierzy, że ktoś może wyrządzić jej krzywdę, przez co w swoim życiu musi często zderza się z okrutną rzeczywistością.
3. Aniela to kobieta, która przyciąga wielu mężczyzn. Wyróżnia się ona na tle innych kobiet, oryginalną urodą oraz dużą inteligencją. Jest zabawna i posiada poczucie humoru dzięki czemu łatwo jest jej nawiązać kontakt z mężczyznami.
4. W związku, Aniela jest stała w uczuciach i wierna. Szuka ona partnera, który będzie jej okazywał miłość oraz czułość. Potrzebuje opieki w trudniejszych chwilach oraz zawsze szuka oparcia.
5. Aniela marzy o szybkim założeniu rodziny. W jej życiu rodzina stanowi bardzo ważny fundament szczęśliwego życia. Dla rodziny potrafi się poświęcić i zrezygnować z swoich wygód. Bardzo szybko zazwyczaj uaktywnią się w niej instynkt macierzyński i pragnie ona mieć dużo dzieci
6. Aniela jest urodzoną optymistką, wierzy że nawet w trudnej sytuacji wszystko potoczy się dobrze po jej myśli. Nie przejmuje się niepowodzeniami i chętni podejmuje kolejne próby w drodze do swojego szczęścia.
7. Aniela to osoba która bardzo lubi życie towarzyskie. Chętnie spotyka się ona w gronie przyjaciół i lubi imprezować do białego rana. Nie jest tez dla niej problemem zawiązanie nowej znajomości z przypadkowo poznaną osobą.
8. Aniela to osoba, która bardzo troszczy się o słabszych. Znakomicie odnajdzie się w zawodzie, który opera się na opiece nad starszymi lub dziećmi.
9. Aniela to bojaźliwa osoba. Posiada wiele marzeń, których po prostu boi się spełniać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *