Aniela

Aniela to imię żeńskie, które pochodzi z łaciny. Jest odpowiednikiem imienia Angela i oznacza głównie osobę posłannika lub anioła. Jakie jeszcze jest znaczenie imienia Aniela ?

Co oznacza imię Aniela ?

Aniela ma następujące znaczenie :

1. Aniela to bardzo uśmiechnięta i rodzinna osoba. Emanuję od nią życzliwość do innych ludzi oraz wrodzona dobroć. Chętne pomaga ona innym osobom nawet bez interesowanie. Jest bardzo opiekuńcza i zazwyczaj ma po prostu dobrą naturę
2. Aniela to osoba, która bardzo ufa ludziom i nie wierzy, że ktoś może wyrządzić jej krzywdę, przez co w swoim życiu musi często zderza się z okrutną rzeczywistością.
3. Aniela to kobieta, która przyciąga wielu mężczyzn. Wyróżnia się ona na tle innych kobiet, oryginalną urodą oraz dużą inteligencją. Jest zabawna i posiada poczucie humoru dzięki czemu łatwo jest jej nawiązać kontakt z mężczyznami.
4. W związku, Aniela jest stała w uczuciach i wierna. Szuka ona partnera, który będzie jej okazywał miłość oraz czułość. Potrzebuje opieki w trudniejszych chwilach oraz zawsze szuka oparcia.
5. Aniela marzy o szybkim założeniu rodziny. W jej życiu rodzina stanowi bardzo ważny fundament szczęśliwego życia. Dla rodziny potrafi się poświęcić i zrezygnować z swoich wygód. Bardzo szybko zazwyczaj uaktywnią się w niej instynkt macierzyński i pragnie ona mieć dużo dzieci
6. Aniela jest urodzoną optymistką, wierzy że nawet w trudnej sytuacji wszystko potoczy się dobrze po jej myśli. Nie przejmuje się niepowodzeniami i chętni podejmuje kolejne próby w drodze do swojego szczęścia.
7. Aniela to osoba która bardzo lubi życie towarzyskie. Chętnie spotyka się ona w gronie przyjaciół i lubi imprezować do białego rana. Nie jest tez dla niej problemem zawiązanie nowej znajomości z przypadkowo poznaną osobą.
8. Aniela to osoba, która bardzo troszczy się o słabszych. Znakomicie odnajdzie się w zawodzie, który opera się na opiece nad starszymi lub dziećmi.
9. Aniela to bojaźliwa osoba. Posiada wiele marzeń, których po prostu boi się spełniać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *