Bastian

Bastian to przede wszystkim mężczyzna wrażliwy. Ma poczucie humoru, więc w towarzystwie na pewno będzie umiał rozbawić innych, dzięki czemu goście nie będą się nudzić! Tak samo jeśli chodzi Twój smutek, również będzie umiał Cię rozbawić. Nie ocenia wszystkiego pochopnie, ponieważ ma tendencję do patrzenia na wszystko z własnego punktu widzenia. Jest to człowiek z wysoką moralnością, a jeśli chodzi o problemy społeczne, to jest w stanie poświęcić na to swoje prywatne życie. Z tego wynika, że jest bardzo wyrozumiały i można mieć u niego wsparcie, jeśli mamy swoje problemy. Nie brakuje mu talentów i ambicji, ponieważ jest bardzo chętny na rozwój osobisty, więc w każdej dziedzinie ma szanse sprawdzić się dobrze. Tak jak ma chęć do nowych rzeczy, to jeżeli jest ma gorsze dni, często czuje zdemotywowanie, więc nie wie jak się odnaleźć i jak poczuć ponowną chęć do działania . Jego mocną stroną jest zawzięcie do osiągnięcia swoich celów, zatem często jest dla kogoś inpiracją, że nie warto się poddawać i iść po swoje. Jak już coś wykonuje, to komplementy podnoszą go na duchu, więc kiedy je usłyszy to czuje zastrzyk energii.

Zalety Bastiana

Ma duże powodzenie wśród kobiet, ponieważ ze względu na swoją wrażliwość i troskliwość wzbudza zainteresowanie. Dzięki tym cechom, ma tendencję do bycia dobrym partnerem, który zrozumie swoją partnerkę i otoczy swoimi ramionami w momencie kryzysu, bądź gdy mamy ciężkie dni. Co jest najbardziej wyjątkowe, że dość mało mężczyzn jest wrażliwych, więc jeśli płaczesz przy filmach ze zwierzętami itp., to poczujesz się zrozumiana! Zapewne popłaczecie się razem. Dla miłości i akceptacji zrobi wszystko, więc jeżeli już na niego trafisz, nie będziesz mogła wypuścić go z objęć. Ma dobre serce i jest wierny swojej partnerce, mimo tego, że posiada również dość ciężką cechę, jaką ma każdy człowiek.

Wady Bastiana

Jest to manipulacja, co jest dość mocną wadą, często czuje zagubienie w tym, co ma robić i kim naprawdę jest, więc często potrzebuje wsparcia od innych, tak samo jak on wspiera swoich bliskich. Zatem jego drugą wadą jest potrzeba oparcia w innych osobach i zagubienie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *