Lili

Jaki znamy znaczenia imienia Lili?

Jak wiadomo, imię każdego człowieka ma jakieś pochodzenie i znaczenie. Tak jest również w przypadku imienia Lili. Co dokładnie oznacza będzie można dowiedzieć się z niniejszego tekstu.

Pochodzenie imienia Lili

Warto wspomnieć, iż to imię wywodzi się od nazwy kwiatu, jakim jest oczywiście lilia. A dokładniej ze słówka lilium. Pochodzi z języka łacińskiego. Symbolizuje niewinność i piękno.

Znaczenie imienia Lili

Kobieta, która nosi imię Lili jest osobą, która uwielbia pomagać innym ludziom. Często niesie pomoc i to bezinteresowną. Często działa w wolontariatach. Jest osobą zdecydowaną oraz pewną siebie. W sprawach osobistych często się załamuje i nie walczy o siebie. Za to nadaje się świetnie zarówno na żonę jak i matkę. Jest osobą pogodną i uśmiechniętą. Lili potrafi pocieszyć i posłużyć dobrą radą.

Kobieta o imieniu Lili bardzo dobrze sprawdzi się w zawodach takich jak pielęgniarka, nauczycielka, przedszkolanka i opiekunka. Jest osobą dość swawolną i bardzo towarzyską. Lubi być otoczona dużą liczbą znajomych i przyjaciół. Co oczywiście oznacza, że nie jest typem samotnika. Ma świetny talent aktorski. Bardzo dużo spraw załatwia dzięki urokowi osobistemu. Takie kobiety są uczciwe, szlachetne, szczere i niewinne. Jest także bardzo uparta. Jest także emocjonalna. Dla niej bardzo ważny jest właśnie komfort emocjonalny. Jeśli tylko poczuje, że jest kochana to daje to samo od siebie. Jeśli jednak ktoś skrzywdzi to traci wiarę w siebie.

Jest dość niezdecydowana i wrażliwa. Lili jest osobą bardzo kreatywną. Jeśli występują problemy to stara się rozwiązywać problemy krok po kroku. Jest osobą bardzo rodzinną. Lili jest osobą skromną, nieśmiałą i dość powściągliwą. Często ma tendencję do zamykania się w sobie. Czasami jednak może reagować w sposób buntowniczy i waleczny. Z natury jest dość ciekawską kobietą. Imię to oznacza kobietę piękną i niewinną. Ponadto jest skłonna do kontemplacji oraz dociekań. Czasami może ukazać swoją nerwowość oraz niespokojną naturę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *