Anastazja

Anastazja to imię pochodzące z greckiego. Pochodzi ono od słowa, które oznacza zmartwychwstanie. Imię Anastazja oznacza głównie więc osobą zmartwychwstałą. Jakie jest jeszcze znaczenie imienia Anastazja ?

Znaczenie imienia Anastazja

Znaczenie imienia Anastazja jest następujące:

1. Anastazja to osoba obdarzona wielką energia i optymizmem. Można powiedzieć, że tryska entuzjazmem, którym chętnie podzieliłaby się z całym światem.
2. Anastazja to też kobieta, która jest bardzo kapryśna i bardzo często zmienia zdanie. Jest żywiołowa i nieprzewidywalna. Jej bliscy przyjaciele, muszą uzbroić się w cierpliwość do niej, bo nigdy nie wiadomo co strzeli jej tym razem do głowy.
3. Anastazja to osoba, która żyje cały czas w ruchu. W jednej chwili ma tysiąc pomysłów. Cały czas pragnie się dokształcać i rozwijać swoje umiejętności oraz talenty.
4. Anastazja to osoba, która wyróżnia się na tle pozostałych, bardzo wielką życzliwością i pozytywnym nastawieniem do życia oraz innych ludzi. Często zmienia swoich znajomych, ponieważ szuka cały czas nowych wrażeń.
5. W domu Anastazji nie wieje nudą oraz rutyną. Każdy dzień wygląda inaczej oraz nie ma miejsca na żadne przyzwyczajenia. Nie ma ustalonego porządku dnia, a każdy uczestnik rodziny może mieć różne obowiązki w różnych dniach. Partner Anastazji musi się więc wykazać dużą cierpliwością.
6. Anastazja to bardzo zmienna i porywcza kobieta, tak więc przyszły partner nie będzie miał z nią łatwego życia. Jest choleryczką, która jest dodatkowo kapryśna i niezdecydowana. Gdy coś nie idzie po jej myśli bywa impulsywna i ciężką ją wtedy uspokoić. Często gra na uczuciach innych osób oraz jest manipulantką.
7. Życie towarzyskie jest jednym z najważniejszych aspektów życia Anastazji. Jest bardzo otwarta na nowych ludzi i często zmienia swoje grono najbliższych przyjaciół. Jej znajomi nie nudzą się z nią, ponieważ Anastazja ma wiele różnych pomysłów, które zawsze stara się realizować. Przyjaciele Anastazji cenią sobie ją szczerość i oddanie dla nich.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *