Poduszka do karmienia – must have młodych mam

Młode mamy mają do wyboru ogromną ilość elementów, jakich zadaniem ma być ułatwienie funkcjonowania po pojawieniu się małego człowieka. Jednym z nich jest poduszka do karmienia. To dzięki niej przybranie odpowiedniej pozycji podczas karmienia nie będzie stanowić problemu.

Poduszka Poofi do karmienia

Poofi stało się tak naprawdę odpowiedzią na potrzeby kobiet, które stały się mamami. Na rynku dostępne są poduszki Poofi o specjalnym kształcie specjalny kształcie. Takim, który pomaga zapewnić wygodę nie tylko mamie, ale również dziecku.

W kształcie rogala, ułatwia ułożenie dziecka stabilnie. Dziecko będzie mogło bez trudu najeść się do syta. Wiele mam przyznaje, że nie wyobrażają sobie już bez takiej poduszki karmienia piersią. Warto dodać, że tego typu gadżet ma poparcie nie tylko od innych mam, ale także doradców laktacyjnych, położnych i ginekologów.

Poofi poduszka do karmienia – wyjątkowy produkt dla każdego

To nie tylko poduszka, która pomaga usiąść w odciążającej kręgosłup pozycji. Warto wskazać, że daje ona możliwość regulacji ilości wypełnienia. Co to dokładnie oznacza? Wysokość poduszki można dowolnie modyfikować, dzięki czemu będzie można przybrać najwygodniejszą pozycję. Wystarczy przesunąć wypełnienie, aby móc uzyskać pożądaną pozycję.

Jest to ważne dla wielu mam, ponieważ mogą one karmić tylko jedną piersią lub też muszą dążyć do ustawienia noworodka pod innym kątem – ze względu na inne wskazania zdrowotne.

Poduszka do karmienia Poofi – zalety zastosowania

Już wiadomo, że można zapewnić dziecku stabilne podparcie. Maluch ma bezpieczne oparcie. Są jednak i inne zalety użycia takiej poduszki. Mowa tutaj o takich aspektach jak:

  • wygoda – bez trudu można przyjąć ulubioną pozycję. Jest to ważne dla mam po CC, które jeszcze długo po porodzie będą odczuwać dyskomfort w różnych pozycjach z powodu blizny znajdującej się na brzuchu.
  • ulga – poduszka pozwala na odciążenie kręgosłupa, mięśni oraz stawów. Cały czas można zachować prostą, naturalną pozycję.
  • swoboda – nawet, jeżeli maluszek będzie jadł, nie trzeba go trzymać, ponieważ poduszka zapewnia ochronę. Ręce pozostają wolne i w każdej chwili będzie można po coś sięgnąć.
  • miły i przyjemny dotyk – poduszka jest przyjemna w dotyku, przez co może pełnić rolę otulacza lub ochraniacza dla dziecka. Może ona być używana nie tylko podczas karmienia, ale także w łóżeczku, podczas drzemki.

W związku z tym, że poduszka ma kontakt ze skórą noworodka, należy sprawdzić, z jakiego materiału jest wykonana. Aby był on bezpieczny i nie powodował wystąpienia przykrych reakcji alergicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *