Najlepsze imiona dla papugi

Obecnie zakup jakiegokolwiek zwierzęcia do domu stał się bardzo popularny. Warto mieć swojego pupila. Za naszą dobrą opiekę potrafią się odwdzięczyć tym, iż będą bardzo dobrymi przyjaciółmi. Będą wierne. Wiadomo, że jak już weźmiemy do siebie jakieś zwierzę, czy to będzie kot, pies czy chociażby chomik każde z nich powinno mieć jakieś imię. Niniejszy artykuł będzie skupiał się na zwierzętach jakimi są papugi.

Najlepsze imiona dla papug

Zakupiliśmy papugę, ale nie wiemy jak ją nazwać? Każda z osób, która zdecydowała się na zakup ptaka do domu ma z tym duży dylemat. Ale to nie problem. Pomysł stał się szybszy, ale rozwiązanie nie nadeszło. Dużo osób uważa, że imię musi być przede wszystkim dość oryginalne, ale też powinno ukazać indywidualność papugi. Najlepiej jakby było miłe, krótkie i przyciągało samego zwierzaka. Jeśli mimo wszystko sami nie mamy pomysłu na imię to na pewno pomoże nam w tym nic innego jak internet. Wiadomo, że w nim można znaleźć wszystkie informacje jakie nas interesują. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło: Jak nazwać papugę a na pewno wyskoczy nam kilkanaście stron na ten temat. Jeśli zakupiliśmy samiczkę to jest kilkanaście imion do wyboru: Arisha, Amalia, Alfa, Berta, Britta, Piękna, Bella, Piękna, Betsy, Businka, Vicky, Vanessa, Verka, Gabbi, Gamma, Glasha, Gejsza, Gloria, Dama, Denise, Jackie, Jaga, Julia, Jerry, Dolly, Dinara, Juliette, Zlata, Tease, Isolde, Isabella, Irma, Toffee, Camelia, Kasia, Carmen, Kyra, Leila, Lady, Lawrence, Lyra, Lusha, Malvina, Mashka, Marisha, Milady, Michel, Mini, Nimfa, Norma, Odette, Rozzy, Pusya, Sarah,Tina,Charlotte, Elsa. A jak można nazwać samca? Tutaj też jest wiele możliwości. Na przykład:Alex,Alf, Ara, Athos, Bax, Bush, Willy, Witamina, Jack, Jackson, Johnny, Zero, Zeus, Carlos, Oscar, Romeo, Rocky, Rubik, Cezar i wiele innych.
Jak widać wybór jest przeogromny. Jednak nie do każdej papugi pasuje to samo imię. Inaczej człowiek nazwie malutką papużką, a inaczej większą typu ara.

Podsumowując niniejszy artykuł warto wspomnieć, że wybór imienia niby wbrew pozorom nie jest trudny a jednak sprawia problem. Ale ostatecznie to jakie imię otrzyma nasza papuga zależy od nas właścicieli. Ważne, żeby było miłe i łatwe do zapamiętania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *