Liwia

Co oznacza imię Liwia?

Każde imię ma jakieś znaczenie. A jak to jest z imieniem Liwia? Czy ktoś wie co ono oznacza? Jeśli nie to warto zapoznać się z treścią artykułu.

Pochodzenie imienia Liwia

Jeśli chodzi o pochodzenie to imię to pochodzi przede wszystkim z języka łacińskiego. Oznacza kobietę, która należy do rodu Liwiuszów.

Znaczenie imienia Liwia

Na pewno mało osób wie, ale kobiety o tym imieniu są bardzo stanowcze. Czasami nawet bywają dość władcze. Bardzo dobrze się czują i radzą z rządzeniem. Ponadto kobiety takie mają posłuch i autorytet. Osoby noszące to imię zdecydowanie nadają się na polityka. Liwie to kobiety o niezwykłej urodzie zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. Jest osobą bardzo uduchowioną, pomocną, wrażliwą i lojalną. Ma dobre serce.

Dodatkowo takie kobiety mają świetną pamięć, przez co bardzo szybko się uczą. Jest osobą inteligentną. Jest to osoba dość nieufna, jeśli chodzi o inne osoby. Potrzebuje czasu, aby się przed kimś otworzyć. Jest co do tego bardzo ostrożna. Uwielbia spędzać czas z najbliższymi i jest wesoła. Liwia ma duże powodzenie u mężczyzn. Nie jest jednak typem kokietki. Jako partnerka jest bardzo wyrozumiała, czuła i zmysłowa. Miłość jest dla niej naprawdę bardzo ważna. Jest w stanie poświęcić się dla niej. Lubi mężczyzn, dzięki którym będzie mogła poczuć się bezpiecznie i który będzie się nią opiekował.

Nie jest osobą, która lubi oszczędzać, gdyż uwielbia zakupy. Dlatego uważana jest za osobę, która zawsze dobrze się ubierze i dba o siebie. Jak już wcześniej było wspomniane uwielbia pomagać innym ludziom. Jest wrażliwa na krzywdę innych, szczególnie jeśli chodzi o dzieci i zwierzęta. Lubi udzielać się zarówno społecznie jak i charytatywnie. Jest tolerancyjna, życzliwa i kulturalna. Na pewno jest dobrą przyjaciółką. Jest bardzo uczuciową osobą. Na pewno osoby o tym imieniu świetnie poradzą sobie w pracy z innymi ludźmi, szczególnie jeśli chodzi o zarządzanie zespołem. Dobrze sprawdziła by się także w branży modowej. W końcu ma swój styl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *