Kinga

Znaczenie imienia Kinga.

Kinga to imię pochodzenia węgierskiego, wywodzące się od imienia Kunegund. Święta Kinga jest patronką górników.

Znaczenie imienia Kinga. Charakter i osobowość.

Ma niezwykle praktyczny umysł. Doskonała organizatorka. Lubi, żeby wszystkie sprawy były dopięte na ostatni guzik. Perfekcjonistka. Wychodzi przed szereg i lubi pełnić przywódczą rolę. Ma zawsze dużo do powiedzenia i nie owija w bawełnę. Jest niezwykle ambitna i lubi błyszczeć. Jej pewność siebie postrzegana jest często jako arogancja.

Kariera i praca zawodowa

Kinga, jako osoba lubiąca przewodzić i dyrygować innymi nie nadaje się na szarego, przeciętnego pracownika. W pracy zawodowej wychodzi z inicjatywą i próbuje różnych niecodziennych rozwiązań. Jest osobą, która nade wszystko lubi współzawodnictwo i działania, w których może sprawdzić swoje umiejętności. Bezwzględna jako szefowa, nie znosi lenistwa i pracy na pół gwizdka. Wymagająca i pracowita w stosunku do siebie i do współpracowników. Odnajdzie się w zawodzie dziennikarki, prezeski dużej korporacji oraz w reklamie. Z powodzeniem zajmie się polityką i odniesie sukces w świecie zdominowanym przez mężczyzn.

Miłość, rodzina i związki uczuciowe

Wobec przyjaciół łagodna i szlachetna. Nie pozwala nikomu wchodzić sobie w drogę, usuwa ze swojego otoczenia osoby, które się wtrącają w jej życie. Próby manipulowania Kingą spełzają na niczym, ponieważ nie ulega ona żadnym naciskom. Ekstrawertyczka, szuka mężczyzn hojnych, odważnych i przebojowych. W domu lubi grać pierwsze skrzypce, więc jeśli natrafi na zbyt stanowczego partnera jej życie rodzinne będzie pasmem burz. Dla dzieci gotowa jest zrezygnować z ambitnych planów zawodowych, ale tylko do czasu, gdy nie podrosną na tyle, by mogły chodzić do szkoły lub przedszkola. Wówczas wraca do pracy, pełna energii i głodna sukcesów. Z zaangażowanym partnerem osiąga bardzo wiele, zwłaszcza w kwestii finansów. Nie toleruje bezradnych i niezaradnych partnerów i szybko ich skreśla ze swojego życia.
Imieniny Kingi
Kinga obchodzi imieniny 24 lipca, a także 3 i 12 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *