Kiara

Znaczenie imienia Kiara.

Kiara jest to imię pochodzenia włoskiego, a wywodzi się od imienia Clara lub Chiara, które Włosi wymawiają właśnie Kiara. Imię to oznacza dosłownie ,,jasna, sławna”.

Znaczenie imienia Kiara. Usposobienie i cechy charakteru:

Kiara jest bardzo spontaniczna, wesoła i towarzyska. Urodzona optymistka, jest życzliwa i przyjazna w stosunku do innych ludzi. Jest również ciekawa świata, otwarta i bardzo szybko się uczy. Inteligentna. Kiara lubi dobrze wyglądać i wie, jak zadbać o siebie. W towarzystwie błyszczy i często jest obiektem zazdrości innych kobiet. Konsekwentna i pracowita, zazwyczaj spełnia swoje najśmielsze marzenia, zachowując przy tym pogodę ducha.

Praca i kariera zawodowa

Uwielbia dużo rozmawiać i dyskutować. Do tego jest silna psychicznie i dosyć uparta. Od czasu do czasu lubi poczuć porządny zastrzyk adrenaliny, dlatego sprawdzi się jako instruktor sportów ekstremalnych oraz zawodowy sportowiec. Lubi współzawodnictwo i ciągłą pracę nad sobą. Idealnie jest, gdy jej praca wiąże się z upustem energii w niej drzemiącej. Sprawdzi się jako dziennikarka, prezenterka lub konferansjerka. Poczuje się też jak ryba w wodzie w zawodach wymagających natychmiastowego działania, takich jak ratowniczka medyczna, górska oraz policjantka.

Rodzina, miłość i związki.

Szuka mężczyzn obdarzonych temperamentem i nieco szalonych tak jak ona oraz lojalnych. Nie znosi nudy i monotonii, oczekuje od partnera, że nadąży za jej trybem życia i sam będzie przy tym niezwykle aktywny. W związku zależy jej na utrzymaniu pewnej niezależności i nigdy do końca nikomu się nie podporządkowuje. Szuka natomiast zrozumienia dla swoich niecodziennych pasji. Jako matka na wiele pozwala swoim dzieciom i daje im dużą swobodę. Kiara wobec dzieci często przyjmuje rolę równorzędnego partnera i nie potrafi utrzymać dyscypliny.

Numerologia

Jest numerologiczną siódemką. Najlepiej dogaduje się z dwójkami, piątkami i szóstkami oraz wszystkimi liczbami mistrzowskimi.
Imieniny
Imieniny obchodzi 17 kwietnia oraz 11 i 17 sierpnia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *