Katia

Katia to zdrobnienie rosyjskiego imienia Katerina. W języku polskim Katia to Kasia, a pełne imię to Katarzyna.

Znaczenie imienia Katia. Charakter.

Troskliwa i uczuciowa, lubi pomagać innym. Często udziela pomocy i wsparcia, tym którzy tego potrzebują. Może być podatna na wykorzystywanie, dlatego od małego musi być uczona, jak rozpoznawać intencje ludzi i być asertywną. Jest lojalną przyjaciółką. Wczuwa się doskonale w położenie innych osób. Empatyczna. Ma tendencje do manipulowania innymi ludźmi i często szuka w nich odpowiedzi, na to jaka powinna być. Wraz z wiekiem coraz pewniejsza siebie, nie zabiega o aprobatę, tak jak za młodu. Nie lubi być ograniczana. Zawsze szuka swojego sposobu na życie. Jest twórcza, kreatywna i otwarta na innych ludzi.

Katia. Kariera zawodowa.

Sprawdzi się w zawodach z misją. Jej potrzeba dążenia do prawdy będzie przydatna w zawodach, takich jak sędzia, adwokat, a także dziennikarka, prezenterka lub pisarka. W pracy nie znosi monotonii i trywialności. Szybko wówczas traci zapał i popada w przygnębienie. Lubi rządzić. Uważa, że to ona ma zawsze rację. Współpraca z innymi ludźmi, to nie dla niej. Pieniądze zarabia niejako mimochodem, robiąc to co lubi.

Miłość i rodzina

Oddana matka. Tworzy stałe związki. Na pierwszym miejscu stawia dobro rodziny i poświęca dużo czasu dzieciom. Wierna, ale bezkompromisowa. Dużo daje z siebie i tego samego oczekuje od mężczyzny, z którym jest związana. Energiczna i pomysłowa, chce w związku pełnić rolę przywódcy. Wymyśla coraz ciekawsze sposoby na spędzenie wolnego czasu i organizuje go według własnych koncepcji.

Najbardziej charakterystyczne cechy osobowości

Uparcie dąży do celu, usuwając po drodze wszystkie przeszkody. Wytrwałość i pojawiający się za tym sukces sprawiają, że jest na ogół osobą spełnioną i uważaną za charyzmatyczną.
Szczęśliwa liczba
Jest numerologiczną szóstką, a to oznacza, że przejmuje się drobiazgami i bywa nerwowa. Jej szczęśliwy kamień to diament, a imieniny obchodzi 11 lutego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *