Julia

Urodzona artystka – Julia

Julia to jedno z najpopularniejszych imion wśród Polek. Od kilku lat nie ustępuje miejsca w 10 najczęściej nadawanych imion. Czy znaczenie imienia Julia może mieć z tym jakieś powiązanie?

Znaczenie imienia Julia

Julia pochodzi z Rzymu. Dokładniej od rzymskiego rodu Juliuszów, którego protoplastą miał być Julus, a najsłynniejszym przedstawicielem był sam Juliusz Cezar.
Dosłownie zaś imię Julia oznacza promienistą i młodą osobę.

Urodzona dama

Julię łatwo wypatrzeć w tłumie. To kobieta niezwykle uwodzicielska, z wrodzonym wdziękiem i majestatem. Niczym prawdziwa dama będzie trzymać głowę wysoko i nie okazywać emocji. Może się przez to wydawać niezwykle obojętna i mało empatyczna, ale prawda jest inna.
Jest bowiem osobą o miękkim sercu, tyle że wrodzony takt nie pozwala jej tego okazywać. Zamiast emocji woli pokazywać zachowania pełne godności.
Przez to łatwo wpada w oko potencjalnych adoratorów, jednak łatwiej zostać jej przyjacielem niż partnerem. Jest bowiem bardzo wymagająca.
Przyjaciołom zaś jest w stanie wiele wybaczyć, gdyż przyjaźń ma dla niej ogromną wartość. Dobrze przy tym dogaduje się z obiema płciami, co może zaskakiwać przez jej wyszukane maniery.
Trudno jej nie zauważyć również przez jej łatwość do nauki. Mimo, że nie przykuwa większej uwagi do uczenia się, łatwo przychodzi jej zapamiętywanie ze słuchu. Dzięki czemu jest to niezwykle oczytana i inteligentna kobieta.

Życie zawodowe Julii

Julia to prawdziwa artystyczna dusza w oprawie z wdzięku. Na dodatek nie ukrywa swojego entuzjazmu, optymizmu i energii do działania. Dzięki temu z łatwością zjednuje sobie ludzi. Postrzegana jest bowiem za osobę dotrzymującą terminów, sumienną, pracowitą. I taka w rzeczy samej jest.
Dąży bowiem poprzez takie działania do większych sukcesów.
Sprawdzi się jednakże w zawodach, które wymagają lekkiego blefu, pokerowej twarzy i ukrywania swoich emocji.
Niemalże pisane jest jej albo występowanie na scenie, albo ujmowanie ludzi w mowach sądowych.

Imieniny Julii

Julia obchodzi imieniny kilka razy w roku. Może to wypaść 8 stycznia, 12, 16, 17, 27, 28 lutego, 8, 16 marca, 8, 16 kwietnia, 22 maja, 12, 19 czerwca, 2, 4, 27, 30 lipca, 2, 10 września, 18 października, 10, 11, 13 grudnia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *