Daria

Bardzo pewna siebie, lecz bardzo oddana – Pewna siebie, aż za bardzo!

Jest bardzo pewna siebie, a do tego zarozumiała, ale przez to bardzo ambitna i nie widzi żadnych przeszkód do tego, by osiągnąć to, co chce. To jest wstępne znaczenie imienia Daria. Niestety, ze względu na to, iż jest flegmatyczna, nie ma wielu możliwości kariery zawodowej. Oczywiście, nie jest powiedziane, że wykonuje swoje zadania w sposób niewłaściwy, po prostu bardzo powolny. Wiąże się to z tym, że osoba z tym imieniem, ma pod górkę jeśli chodzi o wyższe stanowisko, czy nawet sam awans.Jednakże posiada za to analityczny umysł, oraz doskonałą pamięć, co jest niecodzienną cechą. Jeżeli ktoś zwraca jej uwagę na cokolwiek, bardzo szybko się denerwuje i traci nad sobą panowanie, ale jest osobą przyjazną i z reguły bardzo towarzyską. A co za tym idzie, bardzo ceni sobie przyjaźń w życiu towarzyskim i oddanie, ponieważ nic jej tak nie podnosi na duchu, jak czyjeś wsparcie. Jeżeli znajdzie swojego wymarzonego księcia z bajki, jest bardzo oddana, kochająca i wspierająca, mężczyzna przy jej boku ma zatem zagwarantowane szczęście.

Pochodzenie imienia Daria

Daria to imię, które pochodzi najprawdopodobniej z języka perskiego. Jeśli chodzi o męskie imię Dariusz (czyli ten, który podtrzymuje dobro), ma ten sam odpowiednik jak Daria.

Wady Darii i jej podejście do życia w różnych aspektach

Tak jak wspomniano wcześniej, jeśli trafi na odpowiedniego dla siebie mężczyznę, to jest bardzo oddana i kochająca, jednakże jeśli nie uzyska tego samego, jest pewność, że odejdzie. A zatem, jeśli pojawi się typowa rutyna i nuda w związku – nie będzie widziała sensu dalej w to brnąć. Kręci ją bogate życie erotyczne, co jest wielką pozytywną cechą dla samego związku i jej mężczyzny, więc jest dobrą kochanką dla drugiej połówki. W życiu towarzyskim dobrze się sprawdza, ponieważ przyjaźń i oddanie, to jej drugie imię. Jest osobą łagodną i szlachetną, dzięki temu jest przez to ceniona przez innych, a dodatkowe młodzieńcze szaleństwo dodaje jej niewinnego uroku. Czasami odezwie się w niej pycha przez wysokie mniemanie o sobie, wręcz uważa, że jest niedoceniana przez zazdrość innych. Albowiem, nie narzeka na ilość znajomych i przyjaciół, ponieważ posiada ich wielu, przed którymi może otworzyć serce i zawsze z nimi porozmawiać.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *