Bruno

Bruno to silny i analityczny oraz twórczy umysł.

Znaczenie imienia Bruno

Bruno to niemieckie imię, pochodzenia germańskiego.
Imię to wywodzi się od słowa brun, czyli: brunatny. Dawniej było ono nazwą niedźwiedzia brunatnego. Obecnie Imię Bruno nadawane jest chłopcom, żeby podkreślić ich siłę oraz wytrzymałość niczym niedźwiedź. Tak też było bardziej odległych czasach.

Bruno jako partner

W związku, kiedy odnajdzie prawdziwą miłość w związku, wtedy będzie ją doceniał oraz pielęgnował. Dla własnej ukochanej będzie stabilnym i ogromnym oparciem. Jednocześnie jest on najlepszym przyjacielem i zarazem niezwykle czułym kochankiem.
Jest typem człowiek, który bardzo trafnie potrafi ocenić kogoś charakter. Z reguły stara się nie skreślać żadnej osoby na samym początku znajomości.
W ludziach jakże i w związku ceni on szczerość, uczciwość, pasję, inteligencję oraz poczucie humoru. Co do kobiet, zdecydowanie najbardziej podobają mu się kobiety, obdarzone naturalną, delikatną urodą, mające łagodne usposobienie oraz dobre serce.

Bruno jako przyjaciel

Bruno to mężczyzna zdyscyplinowany, pracowity
Bruno to osoba ciepła, przyjacielsko nastawiona do innych ludzi. Taką osobę wrażliwość, delikatność oraz nadzwyczaj rozwiniętej intuicji. Bruno bardzo towarzyskim człowiekiem, również kocha imprezować i spędzać czas wolny ze znajomymi. Ma poczucie humoru i duży dystans do siebie. Nie jest może zbyt wylewnym człowiekiem, za to potrafi on słuchać i chętnie służy radą.

Bruno jako pracownik

i silny psychicznie i umiejętnością szybkiego kojarzenie faktów. Z tego powodu doskonale nada się do takich zawodów jak: detektyw, ochroniarz, analityk danych, czy psycholog, a nawet policjant.

Bruno- sławne osobistości noszące to imię

Wśród są znane osoby takie jak:
Bruno Winawer to: polski dramaturg;
Bruno Schulz to: sławny polski pisarz;
Bruno Jasieński to: (Wiktor Bruno Zysman) – znany pisarz polski;
Bruno Bettelheim to: światowej klasy amerykański psycholog;
Bruno Kreisky to: australijski polityk;
Bruno Maderna to: utalentowany włoski kompozytor;
Adam Bruno Ulam to: amerykański politolog, mający polskie korzeni;

Znaczenie imienia Bruno

Numerologiczna dla tego imienia to siódemka (7), jest romantyczna. Wyraża ona głęboką wiarę w cuda, które siódemce często się zdarza dostąpić. Osoby nacechowanie numerologią 7 posiadają one głęboki zmysł- wglądu w świat wewnętrzny.

Bruno imieniny, kiedy?

Bruno swoje imieniny obchodzi w dniach: 17 maja, 12 lipca, 14 lipca, 18 lipca, 6 października, 11 października oraz każdego 15 października br.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *