Borys

Boys to mężczyzna walczący o każde spojrzenie i towarzystwo każdej kobiecej duszy.

Znaczenie imienia Borys

Borys jest męskim imieniem pochodzenia protobułgarskiego. W języku tym (protobułgarski) imię oznacza, ma ono symbolikę, „wilka”, „irbis śnieżny”. Wedel innych źródeł oznacza ono ”mały” ”niski albo ”waleczny”. W samej Rosji imię to utożsamiło się ze zdrobnieniem imienia Borisław.

Borys prywatne

Ma wyczucie stylu, potrafi się doskonale ubrać, uwielbia zakupy, w związku z czym lubi on otaczać się markowymi i drogimi dobrami materialnymi oraz łatwo wydaje pieniądze na lewo i na prawo.
Również lubi skosztować on życia towarzyskiego i aktywnie korzysta – w pełni z jego uroków.

Borys jako partner

Borys to mężczyzna chcący pozostać stale niezależnym, jest również bardzo ambitny oraz nad wyraz inteligentny. Cechuje się on jako indywidualistą, duszy o dużym poczuciu własnej wartości oraz silnej potrzebie spełnienia, inaczej samorealizacji.
Uwielbia, gdy wszystko idzie się po jego myśli, jest niezwykle uparty, ale i też konsekwentny.
Szybko też się uczy nowych rzeczy, poprzez swoje cechy tj.: systematyczność i obowiązkowość.
Jednocześnie jest to osoba bardzo towarzyska i życzliwa oraz uczynna w stosunku do innych ludzi. Lubi pomagać, ma niezwykle wrażliwe wnętrze oraz własne wesołe usposobienie.
Uwielbia przede wszystkim kobiety oraz jest koneserem, czyli zjadaczem ich zewnętrznego i wewnętrznego zarazem piękna. Lubi rozmawiać (flirtować), bardzo chętnie nawiązuje niezobowiązujące, nowe znajomości.
Natomiast, jeżeli jest już z kimś stałym związku, to wówczas zaborczo pilnuje własnej, osobistej przestrzeni i zwyczajnie nie pozwala na kierowanie sobą samym. Borys zazwyczaj jest stroną dominującą w związku oraz stroną, która podejmuje ważne decyzje.

Borys jako przyjaciel

Borys z reguły skupia się przede wszystkim na rozwijaniu swoich twórczości i pasji oraz poszerzaniu horyzontów myślowych. Jest otwarty na ludzi, dobrze się z nimi czuje, chce z nimi nieustannie przebywać. Również taka osoba charakteryzuje się tolerancyjnością, szczerością oraz elokwentnym podejściem.
Co więcej, nie istnieją dla takiej osoby tematy tabu. Z każdym potrafi znaleźć wspólny język (dogadać się) oraz szybko i z łatwością nawiązuje nowe znajomości.
Perfekcyjnie też radzi sobie ze stresem i nie załamuje się w obliczu wielu problemów. To typ człowieka, który lubi zawsze działać w czynie i słowie. Nie ma dla niego rzeczy prawdziwie niemożliwych albo zbyt trudnych wyzwań do ich zrealizowania.

Borys jako pracownik

Zawodowo Borys doskonale sprawdzi się na wysokich i cenionych stanowiskach, wymagających dobrego ubioru oraz dużej odpowiedzialności;
Zatem będzie on świetnym: urzędnikiem, politykiem, czy kierownikiem, także dobrym zarządcą, czyli właścicielem własnej firmy.

Borys – sławne osobistości noszące to imię

Boris Becker – znany tenisista;
Boris Eichenbaum – rodzimty rosyjski literaturoznawca;
Borys Godunow – polityczny- wielkorządca Rosji, car Rosji;
Borys Jelcyn – nieżyjący już, pierwszy prezydent Rosji;
Boris Johnson – obecny premier Wielkiej Brytanii;

Znaczenie imienia Borys

Dodatkowo imię Borys oznacza:
Jego numerologiczna liczba to (7), siódemka,
wyraża ona jego spostrzegawczość oraz świetną intuicję.

Borys imieniny, kiedy?

Mężczyźni z imieniem Borys swoje imienny obchodzą w terminie: 2 maja oraz 10 sierpnia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *