Bella

To jest piękna kobieta!

Zapewne nieraz słyszałaś, że ktoś jest piękny jak Bella imię te ma pochodzenie francuskie i wywodzi się od słowa belle i oznacza ono: piękna, śliczna. Wcześniej te imię wywodziło się ze skrótu do imienia Izabella. Osoba o tym imieniu jest marzycielką, oraz traktuje życie beztrosko. Jest tak, gdyż uwielbia zabawę i czuje się wiecznie młoda, a czasami jak dziecko.

Artystyczna dusza

Jest to artystka, uwielbia wszystko, co jest związane ze sztuką, więc jej wymarzonym zaciszem jest pole, plaża i do tego blok do rysowania. W związku z tym jest bardziej introwertyczką i dobrze się czuje w swoim towarzystwie, zwłaszcza kiedy znajduje się w zaciszu, by pomyśleć o sztuce, a również o zdjęciach. Praktycznie wszędzie, gdzie nie pojedzie, lubi przelewać wszystko na sztukę, jak cokolwiek wpadnie jej w oko. W związku z tym, uwielbia naturę, która nie tylko kojarzy się z samą naturą i duszą artysty, ale również beztroską, którą Bella tak bardzo uwielbia. Jeśli chodzi o jej drogę życiową, to nie tylko traktuje tą cechę w formie hobby, ale również zawodowo. Kieruje się od dziecka w tym kierunku, gdyż czuje, że właśnie w takim klimacie chce żyć dłużej. Jeżeli chodzi o życie miłosne, jest to typ romantyka, więc jeżeli kogoś znajdzie, na pewno nieraz kogoś tym urzeknie. Ze względu na to, że kocha łono natury, to nie kręci ją życie w hotelach i drogich apartamentach, w związku z czym znaczy, że jest nietypowa i bardzo naturalna.

 

W życiu towarzyskim nie brakuje jej przyjaciół, więc nie czuje się samotna. Jeżeli płeć męska trafi na Bellę, to na pewno nie będzie z nią nieszczęśliwy i opuszczony. Osoba, która posiada takie imię, jest bardzo czuła, romantyczna, opiekuńcza i zmysłowa. Jej podejście jest podobne do dziewczynki, która marzy o księciu na białym koniu. Oczekuje, że nie będzie się nudziła i wciąż będzie dzielić się z nim nowymi doświadczeniami i przeżyciami, w związku z czym nie zna takiego słowa jak rutyna. Nie wyobraża sobie związać się z kimś, kto jest jej przeciwieństwem, ponieważ chce dostawać to samo w zamian, zwłaszcza gdyż świetnie sobie radzi z gospodarstwem domowym. Świetnie sprawdza się w roli matki, więc na pewno założy szczęśliwą rodzinę. Dzięki swojej dojrzałości emocjonalnej i oddaniu, nauczy swoje dziecko tego samego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *