Bartłomiej

Imię warte zaufania

Chociaż mało ludzi wierzy w znaczenie imion, to coś w tym jest. Bartłomiej jest bardzo wartościowym imieniem, ponieważ osoby o tym imieniu są lojalni i potrafią wysłuchać innych. Mało tego, jeżeli którakolwiek kobieta posiada swojego mężczyznę o takim imieniu, to może się cieszyć. Będzie budował z Tobą trwały związek, w którym będziesz szczęśliwa i spełniona, ponieważ dla Bartłomieja liczy się to najbardziej. Nic dziwnego, skoro jego główne cechy to właśnie wyrozumiałość, wierność i oddanie. Trzymaj się go mocno, gdyż nie każdy człowiek ma to we krwi! Jak każdy człowiek, ma swoje wady, a mianowicie za bardzo miesza się w cudze sprawy, ale nie w złych intencjach, tylko w chęci niesienia pomocy bliskim, rodzinie. Mimo, że jest człowiekiem ciężkim do przebicia jeśli chodzi o uczucia, to czasem ciężko jest z nim wytrzymać. Jest tak, ponieważ również łatwo popada w pychę ze względu na dużą pewność siebie.

 

W kwestii dobierania przyjaciół, ma podobnie jak z partnerką, że się bardzo przywiązuje, jednakże jeśli chodzi o rodzinę daje wrażenie mężczyzny zdystansowanego i wyważonego. W kwestii posiadania swojej własnej rodziny, Bartłomiej często zakłada ją zbyt wcześnie, ponieważ posiada mocne potrzeby oddania się swojemu potomkowi i podobnie jak w kwestii swojej żony, oddaje mu swoją miłość, zyskując dzięki temu swoje uznanie i wyjątkowość. Przebywając z nim w towarzystwie możemy poczuć spokój i harmonię, gdyż nie jest to typ osoby wygadanej i za bardzo towarzyskiej, ale jeśli już się wypowie, to w sposób elokwentny i elegancki. W świecie towarzyskim jest skrytą osobą, ale jak już znajdzie towarzysza do rozmowy, to można się z nim pośmiać i czuć się swobodnie w jego towarzystwie. Mimo, że w naturze ma zwyczaj zazdrości innym w osiąganiu sukcesów, to jeśli ktoś ma problem, potrafi podać pomocną dłoń. Ze strony zawodowej idealnie się sprawdzi w świecie biznesu, ponieważ dużo się uczy i mimo, że ciężko mu postawić na swoim, nadaje się na prowadzenie własnej działalności.

Skąd pochodzi to imię?

Bartłomiej to imię pochodzenia aramejskiego. Zapewne mało osób słyszało o tym, a co ciekawe, wzięło się od słowa: bar (syn). oraz, uwaga tholomat w Polskim znaczeniu oznacza to: syn wojownika. Ma to w głębi duszy swój urok, ponieważ jak się zagłębimy bardziej w znaczenie swojego imienia, można się dowiedzieć, kim jesteśmy. Tak naprawdę podobnie podchodzimy do horoskopów, jesteśmy ciekawi jaki mamy znak zodiaku i co nas spotka, ale przeważnie nie bierzemy tego za bardzo do siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *