Artur

Znaczenie imienia Artur ma pochodzenie walijskie lub celtyckie. Najprawdopodobniej wywodzi się od słów “art, arth” – niedźwiedź. Również jest kojarzony z greckim słowem “arktos” – niedźwiedzica.

Artury -prywatnie, kim jest, czym cechuje się jego osobowość

Mężczyzna o takim imieniu jest kreatywny, szybki i energiczny, ale też impulsywny oraz niecierpliwy. Potrafi każdemu dodać otuchy, nawet o ciężkich dla niego sytuacjach, mówi z pogodą ducha. Jest za swobodą myśli i postępowania. Posiada cechy władcze. Jest introwertykiem, który czasem się chowa w swej podświadomości, przed bolesną rzeczywistością. W pewnym momencie życia Artur zaczyna czuć potrzebę ustatkowania się i spokoju. Ma twarde zasady i silny kręgosłup moralny.

Artur jako mąż i ojciec

Nie da się nim kierować. Jego pokłady energii muszą być w pełni wykorzystane. Kiedy tak się nie stanie, jego psychika nie będzie zbilansowana oraz zachowa się bardzo emocjonalnie. Jego ogromnym marzeniem jest -zostanie tatą. Swoje dzieci wychowuje najlepiej,jak tylko potrafi. Interesują go tylko stałe związki. Mężczyzna o tym imieniu z głębi siebie jest bardzo wrażliwy i ma dobre serce. W roli ojca i męża będzie idealny. Będzie dbał o swój dom i zasady. Niestety jego choleryczny temperament nieraz będzie przyczyną kłótni.

Artur jako przyjaciel

Znaczenie imienia Artur w życiu towarzyskim jest bardzo pozytywnie odbierany przez innych. Jest szczery. Doskonały jako kochany kompan do rozrywek. Uwielbia plotki, wykwintne potrawy oraz ekskluzywne imprezy. Nigdy nie oszuka bliskich, można mu wszystko powierzyć ze spokojem.
Artur dla przyjaciół jest niczym- balsam na zatroskaną duszę. Przy nim nie można się nudzić, nawet jeśli to on ustala zasady gry. Jakość, nie ilość -to idealny opis jego grona kolegów. Artury mają mały krąg bliskich, ale bardzo dobry.

Artur jako pracownik

Po pracy ten facet musi mieć dla siebie. Jest wyjątkowo uparty. Nie lubi, gdy ktoś sugeruje, co ma zmienić. Przy porażkach szuka winy u innych osób. Jego pracowitość daje mu sukces. Mimo ogromnej ambicji popełnia błędy- nie uczy się na nich. Musi mieć nieustanną motywację do tego, żeby dobrze mógł wykonywać swoją pracę. Artur powinien pracować jako fotograf, archeolog albo marynarz, albo jako rycerz na pokazach walk rycerskich.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *