Arianna

Arianna to skromna dusza, pełna miłości i mądrości oraz pokojowego nastawienia

Znaczenie imienia Arianna wywodzi się z j.łacińskiego. Uważane jest za żeński odpowiednik imienia Arian. Niektórzy ludzie uważają, że jest to całkowicie inna wersja Ariadna (z greckiego “ari – „naj”, “adne”, inaczej: czysta, święta, szlachetna). Inny często proponowany wariant to: Arianna.

Arianna prywatne

Jest kobietą nieobojętną na problemy innych, nawet obcych jej osób. Przy okazji daje z siebie wszystko. To szef rodziny, który uważa resztę rodziny za swoich podwładnych. Arianna na polu osobistym lub zawodowym, zawsze osiąga sukces. Cechuje się wyjątkową dojrzałością -w każdym wieku. Niezbyt chętnie korzysta (ma dystans) z szaleństw w młodości. Arianna jest kobietą z renesansu.
Uwielbia i stawia zawsze na samorozwój. Z reguły doskonali się z jednej dziedzinie, by być wybitnym fachowcem. Jej praca daje jej pieniądze i popularność. Lubi być zauważalna przez ludzi, pośród nich. Wygląda na dziewczynę nieśmiałą, jednak to tylko pozory!

Arianna jako żona i matka

Mężczyźnie potrafi wybaczać, lecz kiedy nie widzi poprawy, wówczas nie daje już kolejnej szansy. Umie odejść, kiedy jest nieszczęśliwa. Gromadzi majątek, który będzie jej zabezpieczeniem na starsze lata. Zawsze we wszystkim chce być najlepsza. Ma wymagania wobec tego jedynego. Jej adorator musi je wszystkie spełniać, postawione przed nim wymagania. Bez żadnych kompromisów, bez wyjątków. Jeśli już kocha to bardzo i na pełen etat. Nigdy nie zdradzi. Dzieciom wpaja miłość oraz tradycyjne wartości.

Arianna jako przyjaciółka

Znaczenie imienia Arianna w życiu towarzyskim ma bardzo pozytywną barwę (odcień). Kobiety o tym imieniu nie wywyższają się wśród swoich znajomych. Osoby bliskie jej sercu zawsze mogą liczyć na jej rady i pomoc. Adrianny często kierują się emocjami, jej zdaniem, nie ma złych ludzi. Optymizm sprawia, że te kobiety nigdy nie są samotne.

Arianna jako pracownik

Kariera zawodowa AriaNny zawsze będzie udana dzięki jej inteligencji, zaradności, rozsądkowi. Ma dużo talentów i uzdolnień artystycznych. Potrafi przyjąć pomoc. Dobrze się czuje, kiedy ktoś ją zapewnia, że będzie dobrze. Bardzo dokładnie wykonuje swoje zawodowe zadania. Dość mocno się martwi nawet najmniejszą porażką. Dzielnie stara się rozwiązać każdy problem. Gdy widzi konflikt w grupie, to chce wszystkich ze sobą pogodzić. Arianna świetnie sobie poradzi jako właściciel sklepu, bankowiec czy branży rozrywkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *