Anthony

Anthony to inaczej w języku polskim po prostu Antoni. To imię wywodzi się z rzymskiego rodu antoniuszy i oznacza osobę, która jest wspaniała, doskonała lub wybitna.

Jakie są znaczenia imienia Anthony ?

Znaczenie imienia Anthony jest następujące :

1. Antoni to osoba, która przede wszystkim kocha podróżować. Nie usiedzi ona w jednym miejscu w swoim domu. Kiedy wraca z jednej podróży to za chwilę już planuje następną. Z tego powodu Anthony to osoba bardzo otwarta na innych ludzi, nawet jeżeli spotyka ich pierwszy raz. Wobec kobiet Anthony to osoba czarujące i uwodzicielska.
2. Anthony posiada wiele cech przywódczych i w swojej karierze zawodowej wybiera raczej pozycję kierownicze lub liderskie. Potrafi ona bardzo dobrze komunikować się z innymi ludźmi oraz stanowczo broni swoich poglądów. Bardzo lubi przyjmować liczne pochwały, które motywują go do dalszej pracy, nie lubi natomiast krytyki i potrafi przez to obrazić się na drugą osobę
3. Anthony to osoba, która bardzo ceni sobie swoją rodzinę. Jest w stanie się dla niej całkowicie poświęcić. Dużo wymaga od swojej wybranki, ale jeżeli znajdzie już tą jedyną kobietę to jest jej wierny i oddany. Anthony to wspaniały i cierpliwy ojciec, który na pewno dobrze wychowa swoje dzieci.
4. Anthony bardzo lubi spędzać czas z samym sobą, ale nie stroni też od spotkań towarzyskich choć woli mniejsze grono. Wybiera przyjaciół na podobnym poziomie inteligencji co on sam oraz, te osoby, które posiadają podobnie jak on szerokie zainteresowania, o których może z nimi rozmawiać godzinami.
5. Anthony przyciąga do siebie ludzi niczym magnes. Jest on bowiem wiecznie uśmiechnięty i pogodny. Potrafi rozbawić całe towarzystwo, w stosunku do kobiet jest czarujący oraz szykowny co zapewnia mu duże powodzenie wśród kobiet.
6. Anthony to osoba, która uwielbia flirtować z innymi kobietami. Oznacza to dla jego przyszłej wybranki niestety, że musi ona zaakceptować taką sytuacją, gdyż Anthony nie potrafi oprzeć się pokusi flirtu z inną kobietą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *