Anika

Anika to żeńskie imie , które rzadko jest spotykane w naszym kraju. Jest ono jedną z form imienia Anna. Oznacza ono osobę miłosierną i dobrą.
Jakie jest znaczenie imienia Anika?

Znaczenie imienia Anika jest następujące :

1. Imię Anika oznacza przede wszystkim osobę próżną. Najważniejszą dla niej jest wygląd zewnętrzny ponieważ Anika chce zawsze wyglądać najlepiej w towarzystwie w którym się otacza.
2. Anika to osoba, która spędza mnóstwo czasu na strojeniu się i malowaniu w łazience. Jej uroda musi być bowiem najpiękniejsza wśród innych osób. Anika bardzo dużo czasu spędza też na zakupach. Wygląd zewnętrzny jest bowiem dla niej najważniejszy i każdy modny ciuch jest dla niej bardzo ważny.
3. Anika to osoba, która bardzo łatwo wydaje wszystkie swoje pieniądze. Nie może ona bowiem oprzeć się różnego typu wyprzedażom oraz promocjom w sklepach, głównie w tych z kosmetykami oraz odzieżą. Niestety bardzo łatwo jej jest wpadanie z tego powodu w kłopoty finansowe.
4. Anika to osoba, która nie jest lubiana przez osoby swojej płci. Bardzo często bowiem wzbudza ona zazdrość u innych kobiet i snuje liczne intrygi.
5. Anika bardzo dobrze czuje się w towarzystwie swoich koleżanek, które uchodzą według niej za brzydsze od niej. Anika woli bowiem pokazywać się w gronie brzydszych koleżanek, aby tym samym bardziej na ich tle atrakcyjnie wyglądać. Dzięki temu ma większe powodzenie u mężczyzn.
6. Anika chce sprawiać wrażenie osoby, która jest inteligenta oraz dobrze ułożona. Niestety tylko sprawia takie wrażenie, ponieważ z natury nie jest to osoba wybitnie inteligenta ani dobrze ułożona.
7. Anika nie jest zainteresowana pozyskiwaniem wiedzy oraz nowych informacji. Przyswajanie nowej wiedzy idzie jej opornie i znacznie wolniej niż innym osobom.
8. Warto zanaczyć, że Anika jest osobą która nie dąży do konfliktów a wręcz przeciwnie stara się jako pierwsza rozwiązać problem. Można też powiedzieć o niej, że dotrzymuje swoich obowiązków, tak więc w pracy jest bardzo sumienna oraz uczciwie pracuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *