Amira

Amira to imię żeńskie bardzo rzadko spotykane w naszym kraju. Jest to bowiem imię typowo arabskie i oznacza księżniczkę. Jakie jest znaczenie imienia Amira ?

Co oznacza imię Amira ?

Amira posiada następujące znaczenia :

1. Amira to osoba, która znakomicie znajdzie się w roli dyplomaty lub negocjatora. Bardzo dobrze radzi sobie ona we współpracy z innymi osobami.
2. Kariera zawodowa dla kobiety o imieniu Amira to bułka z masłem. Dzięki jej świetnym relacjom z innymi osobami, świetnie odnajdzie się z dużych korporacjach, gdzie należy współpracować z wieloma różnymi charakterami. Amira świetnie poradzi sobie w dużym zespole jako lider dużego projektu. Dzięki swoim zdolnościom przywódczym, potrafi pokierować każda grupą osób i rozwiązywać wewnętrzne konflikty.
3. Amira nie jest duszą towarzystwa, stroni ona od dużych i hucznych imprez. Znacznie częściej woli ona wybrać się z małą grupą znajomych w ciche i spokojne miejsce.
4. Amira, to osoba, która świetnie radzi sobie w rodzinie. W kontakcie z najbliższymi czuje się najlepiej. Bardzo dba o swoją własną rodzinę i jest skłonna do dużych poświęceń, aby jej rodzina była szczęśliwa. Jest bardzo troskliwa i opiekuńcza, choć często zarzuca się jej zbytnią opiekuńczość co może męczyć jej bliskich.
5. Amira to osoba bardzo emocjonalna. Bardzo łatwo ją obrazić i nie łatwo uzyskać u niej przebaczenie.
6. Amira, to osoba bardzo odpowiedzialna. Jeżeli coś obieca to zawsze dotrzymuje słowa. Jest pracoholikiem i musi w tym aspekcie często uważać, aby nie przedkładać życia zawodowego nad swoje życie prywatne i swojej rodziny.
7. Amira świetnie sprawdzi się też w roli artystki. Ma ona świetny gust i smykałkę do tworzenia rzeczy, które podobają się innym ludziom. Amira cechuje się świetną wyobraźnią. Nie potrzebuje więc pięknych krajobrazów do stworzenia udanego dzieła malarskiego.
8. Amira to osoba bardzo pozytywnie nastawiona do świata. Jest optymistką i posiada w sobie bardzo dużo energii, którą stara się przekazać innym osobom z którymi żyje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *